Zmiany w Zakopanem

Rada Miasta Zakopane

Jak poinformował na ostatniej sesji Rady Miasta Zakopane, burmistrz Leszek Dorula, w urzędzie miasta dojdzie do zmian personalnych w kadrach naczelników.

– Chciałem serdecznie podziękować i pogratulować osobom, które postanowiły albo przejść na emeryturę albo zmienić zatrudnienie.  – rozpoczął Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

Zmiany w zakopiańskich wydziałach

– Dziękuję Marii Ringer, która przechodzi na emeryturę. Jak sama powiedziała o sobie, jest jednym z dinozaurów urzędu miasta, bowiem pracuje od 1972 roku. Na pewno wychowała przez ten okres część pracowników – podziękował.

Zorganizowany na o stanowisko konkurs wygrał Paweł Włoch. Przez ostatnie lata  był członkiem Zarządu Poczty Polskiej. Wcześniej nowy naczelnik kierował zakopiańskim oddziałem Poczty Polskiej.

Ponadto ze stanowiskiem naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska pożegnał się Andrzej Fryźlewicz. – Czasami były rzeczywiście przez mieszkańców i części rady były inne oczekiwania wobec wydziału. Jestem przekonany, że każdy chciał dobrze, ale nie zawsze to wychodzi.

Nowym naczelnikiem zostanie Agnieszka Bartocha.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo