Pucharowe utrudnienia w Zakopanem

Wielka Krokiew fot. Patryk Salamon/LoveKraków.pl

Znamy już praktycznie listę wszystkich skoczków, którzy wystartują w weekend w Zakopanem. Nie ma też szans, by w jakikolwiek sposób kupić bilet na wielkie święto skoków na Podhalu. Teraz władze miasta informują o pewnych utrudnieniach drogowych w związku z Pucharem Świata.

Parkingi zostaną wyłączone już od wczesnych godzin porannych. Utrudnień należy spodziewać się już od około 3:00 w dniu 20 stycznia do 23:00 dnia 22 stycznia 2017 roku.

Ponadto  na czas zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Bronisława Czecha od ulicy Żeromskiego  do skoczni oraz odcinek ulicy Piłsudskiego od ulicy Szymanowskiego  do skoczni. Wyłączenie nastąpi od godziny 12:00 dnia 20 stycznia do godziny 21:00 dnia 22 stycznia 2017 roku. Będzie to specjalna strefa B-1.

Za zgodą Policji, Straży Granicznej, Straży Miejskiej w strefę wyłączoną z ruchu B-1 mogą wjeżdżać: stali mieszkańcy na podstawie zameldowania w dowodzie osobistym, służby miejskie, a także osoby wynajmujące pokoje w obrębie strefy B-1. Dotyczy to ulicy Bronisława Czecha od ulicy Żeromskiego oraz na ulicy Piłsudskiego od Szymanowskiego na podstawie  wydanego przez Urząd Miasta Zakopane zezwolenia na wjazd na posesję, bez prawa parkowania.

Ponadto władze miasta informują, że zaopatrzenie stałych punktów handlowo-gastronomicznych, straganów może nastąpić w dniach 20-22 stycznia w godzinach nocnych od 22:00 do 12:00.

 

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo