To nie było morderstwo.Śledztwo w toku

Policja fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Śledczy wykluczają morderstwo. Takie informacje przekazała Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu w sprawie odnalezienia ciał mężczyzny i kobiety w jednym z domów we wsi Chabówka.

– W poniedziałek zostały przeprowadzone sekcje zwłok dwóch osób. Nie ujawniono jednak obrażeń zewnętrznych ani wewnętrznych, które wskazywałyby na udział osób trzecich – tłumaczy Józef Palenik, prokurator rejonowy w Nowym Targu.

– Według wstępnych ustaleń, 59-letni mężczyzna zmarł w wyniku wychłodzenia. Co do 30-letniej kobiety będą potrzebne jeszcze dodatkowe badania laboratoryjne i toksykologiczne. Na ten moment nie ma podstaw, żeby brać pod uwagę zabójstwo – wyjaśnił.

Śledczy przyjrzą się rodzinie

Prokurator odniósł się także do zatrzymania dwóch osób, które mogły mieć związek ze sprawą. – Faktycznie w poniedziałek doszło do zatrzymania dwóch osób. Jednak zostały już one zwolnione przez policję – dodał.

Jak zaznaczył dalej "śledztwo będzie dalej prowadzone. Badane są przede wszystkim wszelkie okoliczności zdarzenia. Wyjaśniamy, w jakich warunkach żyły te osoby, jaki miały tryb życia. Ponadto wyjaśniamy, jakie osoby tam przychodziły i przebywały".

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo