Są bilety do Chicago

Kraków Airport fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Od poniedziałku można kupić bilety na bezpośredni lot z Krakowa do Chicago. Pierwszy rejs do Wietrznego Miasta jest planowany na 3 lipca. Loty na tej trasie będą wykonywane raz w tygodniu, przez cały rok.

Do obsługi połączenia między Krakowem a Chicago LOT wykorzysta jednego z dwóch nowych Dreamlinerów, które dołączą do floty przewoźnika w połowie roku. Z krakowskiego lotniska do Chicago samolot będzie startował w poniedziałki o godz. 11:50. Przylot tego samego dnia o godz. 14:50 (czasu lokalnego).

Siedem lat przerwy

Z portu lotniczego Chicago-O’Hare do Kraków Airport samoloty odlatywać będą w niedzielę o godz. 17:25 (czasu lokalnego). Do stolicy Małopolski samolot przyleci w poniedziałek o godz. 9:45. Docelowo zmienią się tylko godziny odlotu z Chicago i przylotu do Krakowa. Od 6 sierpnia samoloty z Chicago startować będą w niedzielę o godz. 16:30 (czasu lokalnego). Lądowanie na krakowskim lotnisku w poniedziałek o godz. 9:10.

Rejsy do Chicago wracają do siatki połączeń krakowskiego lotniska po niemal siedmiu latach przerwy. Bilety można kupić na stronie internetowej Polskich Linii Lotniczych LOT.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo