Podwójny sukces Zakopanego

Wiktor Łukaszczyk, Leszek Dorula fot. Patryk Salamon/LoveKraków.pl

Tegoroczny sylwester będzie ogromną promocją Zakopanego na całą Polskę. Zadba o to Telewizja Polska, która przeprowadzi nie jedną, ale dwie transmisje z imprez sylwestrowych.

Wszystkich, którzy nie będą mogli spędzić wyjątkowej sylwestrowej nocy w Zakopanem na Dolnej Równi Krupowej przedstawiciele Zakopanego zachęcają do oglądania transmisji „Sylwestra z Dwójką” na antenie TVP2 już od godziny 20:00.

Dodatkowo ogólnopolska antena TVP 3 już od godziny 13:05 do 2:00 w nocy przygotuje specjalne wejścia na żywo z Zakopanego, które pokażą jak można spędzać sylwestra w różnych miejscach naszego miasta.

Podwójna promocja

– Ten mijając rok jest wyjątkowy dla Zakopanego. Mamy nadzieję, że impreza sylwestrowa będzie nie tylko szampańska, ale przede wszystkim bezpieczna – przyznał Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

– Chciałem tylko przypomnieć, że w tym roku będą transmitowane przez telewizję dwa wydarzenia sylwestrowe z naszego miasta. Przede wszystkim „Sylwester z Dwójką” w TVP2, ale także TVP3 będzie transmitować nasz sylwestrowy koncert „O Sole Mio” w kinie „Sokół”. Można powiedzieć, że mamy podwójne szczęście i dodatkowy bonus, że na dwóch programach będzie widoczne Zakopane. Takiej promocji nie miało jeszcze żadne miasto – dodał.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo