Kolejowe wsparcie dla kibiców

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W najbliższy weekend oczy polskich kibiców będą zwrócone na Zakopane, gdzie na Wielkiej Krokwi odbywać będą się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Z tej okazji na trasę Kraków – Zakopane wyjadą dodatkowe oraz większe składy pociągów POLREGIO.

Dwa dodatkowe pociągi relacji Zakopane – Kraków wyjadą 21 i 22 stycznia ze stacji Zakopane o godz. 20:00. Ponadto w tych dniach wszystkie połączenia Kraków – Zakopane – Kraków obsłużą większe niż zazwyczaj składy. Wszystko to dlatego, że organizatorzy konkursu zapowiadają prawdziwe oblężenie kibiców.

– Doskonała postawa naszych skoczków w tym sezonie spowodowała, że tegoroczny konkurs na Wielkiej Krokwi cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Podopieczni trenera Stefana Horngachera – Stoch i spółka – będą po raz kolejny chcieli potwierdzić, że nie mają sobie równych. Zadaniem kibiców jest zapewnienie im należytego wsparcia, a naszym – największego polskiego przewoźnika kolejowego – jak najlepszej komunikacji – informuje Mikołaj Turowski,  rzecznik POLREGIO.

Bilety, między innymi normalny w cenie 14 złotych, można nabyć na stronach biletyregionalne.pl i koleo.pl, za pośrednictwem aplikacji SkyCash, a także w kasach biletowych, biletomatach oraz u obsługi pociągu.

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo