Food trucki zjadą do Zakopanego

fot. Pixabay.com

Puchar Świata w skokach narciarskich to nie jedyna atrakcja w ten weekend w Zakopanem. Wszyscy, którzy lubią dobrze zjeść, powinni odwiedzić plac Niepodległości. Do Zakopanego zjadą bowiem food trucki w ramach Food Truck Winter Fest.

Jak mówią organizatorzy Food Truck Winter Fest, „duże emocje rodzą duży apetyt, a my nie boimy się temu sprostać! Dlatego mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zakopiańczyków, kibiców oraz turystów na mega wyżerkę do Zakopanego. Kochamy Zakopane, a wszystkich wielbicieli dobrego jedzenia chcielibyśmy dobrze nakarmić”.

– Na Food Truck Winter Fest przyjadą kuchnie z czterech stron świata. Dla klientów mamy dziesięć różnych food trucków z kuchniami od Meksyku przez Hiszpanię, Grecję i Włochy do Bawarii, Słowacji i Polski. Na festiwalu dostępna będzie darmowa kawa z food trucka firmy Prima, darmowe piwo Carlsberg Non Alcoholic i co najważniejsze 200 voucherów na darmowe jedzenie z food trucków od naszego partnera Citibank – zdradza Piotr Stawicki z Feel Good Food.

Kuchnie z czterech stron świata

Na festiwalu dostępne będą oryginalne bawarskie kiełbaski Carrywurst. Do tego oczywiście belgijskie fryty z sosami od Wurst Kiosk. Calavera z kolei pozwoli wam skosztować prawdziwej kuchni „tex-mex”, czyli burritos, tacos czy quesadillas. - Na bardziej tradycyjne jedzenie zapraszamy do Piekielnie Dobrego Jedzonka na zapiekanki, oczywiście w rozmiarze XXL - informują organizatorzy.

Kuchnię śródziemnomorską będą reprezentowały dwa food trucki. Być może i dołączy trzeci. W Real Greek spróbujecie pysznego soczystego grillowanego mięsa w prawdziwie greckich przyprawach, do tego oczywiście sławna grecka sałatka i sos tzatziki. U Włocha natomiast pizza przyprawi wszystkich o zawrót głowy.

Trzecim śródziemnomorskim truckiem są Złote Paluchy czyli po hiszpański Churros. To 15 centymetrowe paluchy na słodko z cukrem pudrem. – Wracając trochę bliżej pod nasze granice, czekać będą na wszystkich słowackie langosze od Lubish Langosh.

– Wszyscy pewnie w stresie, że nie będzie burgerów. Będą i to nawet w dwóch wydaniach. Od Manufaktury Krakowskiej i Królleskiego Burgera dostaniecie soczystą 100% wołowinę ze świetnie skomponowanymi dodatkami. Nic tylko jeść – zachęca.

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo