Dokończą hotel przy aquaparku

Aqua Hotel Zakopane fot. Eiffage Polska Budownictwo

Nowy rok i nowa inwestycja w Zakopanem. Już wkrótce ruszy budowa hotelu Główny budowy hotelu przy ulicy Jagiellońskiej w Zakopanem. Obiekt bezpośrednio przylegający do parku wodnego przez kilka lat czekał na nowego właściciela. Za dokończenie budowy odpowiedzialna jest firma Eiffage Polska Budownictwo.

Zakres prac objętych umową dotyczy wykończenia wnętrza budynku, wykonania instalacji wewnętrznych oraz naprawy i uzupełnienia elewacji. Przed hotelem powstanie również nowy parking z 35 miejscami dla samochodów. Otwarcie hotelu planowane jest na trzeci kwartał 2017 roku.

Obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Posiada siedem kondygnacji naziemnych z częścią hotelową, gastronomiczną i SPA oraz miejscami parkingowymi dla 23 samochodów. Pod hotelem, na poziomie -1, znajdują się dodatkowe 33 miejsca parkingowe.

Połączenie hotelu z aquaparkiem

W hotelu powstanie 135 pokoi dla gości, restauracja, bar, gabinety SPA i trzy nowoczesne sale konferencyjne dla klientów biznesowych. Architektura budynku stanowi spójną całość z Aqua Parkiem, a planowany łącznik pomiędzy nimi umożliwi gościom hotelu korzystanie z oferty kompleksu basenowego.

Eiffage Polska Budownictwo jest również głównym wykonawcą hotelu Radisson Blue w Zakopanem, którego otwarcie planowane jest na początek 2018 roku.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo