Dodatkowe pociągi na Puchar Świata

fot. PKP Intercity

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą dopingować polskich zawodników podczas konkursów w skokach narciarskich. PKP Intercity planuje bowiem dodatkowe kursy na trasie do Zakopanego w dniach 21-22 stycznia.

Wszyscy, którzy zdecydują się na podróż do Zakopanego, PKP Intercity uzupełni ofertę o pięć dodatkowych połączeń kategorii TLK do/z stolicy polskich Tatr. W sobotę, 21 stycznia, przewoźnik uruchomi po jednym dodatkowym pociągu z Warszawy i Krakowa oraz jeden powrotny skład z Zakopanego do Krakowa. Natomiast w niedzielę, 22 stycznia, podróżni będą mieli do dyspozycji o jedno połączenie więcej na trasie Kraków - Zakopane i Zakopane - Kraków.

Gdynia, Warszawa, Szczecin

W pierwszy dzień zawodów, poza dwoma dodatkowymi składami, trasę do zimowej stolicy Polski będzie obsługiwać jeszcze siedem pociągów PKP Intercity między innymi z Gdyni, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy czy ze Szczecina. Wszystkie dodatkowe składy do/z Zakopanego będą kursować w korzystnej cenowo kategorii ekonomicznej TLK/IC. Cena biletu normalnego za przejazd w 2. klasie z Warszawy do Wisły wynosi 67 złotych, z Warszawy do Zakopanego – 73 złote, a z Krakowa do Zakopanego – 25 złotych.

Na zawody w korzystnej cenie

Na tych, którzy zaplanują wyjazd z wyprzedzeniem i kupią bilety wcześniej, czekają atrakcyjne rabaty w ramach promocji „Wcześniej-Taniej”. Planując rodzinne kibicowanie, podróżni mogą skorzystać z oferty „Biletu Rodzinnego”, dzięki której otrzymają 30% zniżki na przejazd. Taki sam rabat czeka na seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia. Ponadto między innymi studenci, czy uczniowie mogą skorzystać z przysługujących im zniżek ustawowych, dzięki którym za podróż do Zakopanego zapłacą jeszcze mniej. Bilety można nabyć w kasach, biletomatach, za pośrednictwem strony www.intercity.pl oraz aplikacji IC Mobile Navigator.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo