Burmistrz podsumował święta

Targi Bożonarodzeniowe

Burmistrz Nowego targu, Grzegorz Watycha podczas wystąpienia na ostatniej sesji Rady Miasta Nowy Targ podsumował okres świąteczny w mieście. Odniósł się także do kosztów, jakie miasto poniosło na dekoracje świąteczne.

– Elementy oświetlenia zostały zamontowane na słupach oświetlenia ulicznego i drzewach, przede wszystkim w obrębie centrum Nowego Targu. Pozostałe, bardziej oddalone miejsca od centrum zostały udekorowane punktowo – wyjaśnił Grzegorz Watycha, burmistrz Nowego Targu.

– W bieżącym roku nieznacznie zwiększono ilość elementów w porównaniu z poprzednim rokiem. Na zakup dodatkowych światełek przeznaczono 15 tysięcy złotych – dodał.

Wystawcy odwiedzili Nowy Targ

W grudniu odbywały się także w mieście Targi Bożonarodzeniowe. Nowy Targ gościł w tych dniach blisko pięćdziesięciu wystawców z różnych stron Polski. W tym celu w centrum miasta stanął specjalny, podgrzewany namiot w którym można było kupić świąteczne ozdoby, jak i spróbować regionalnych potraw kulinarnych oraz drewniane stoiska handlowe na płycie rynku.

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo