Burmistrz odpiera zarzuty

Zakopower fot. LoveKraków.pl

– Nie będziemy się z nikim procesować, ani wdawać się w polemikę – tak sprawę niepochlebnych komentarzy o organizowanym sylwestrze w Zakopanem skomentował burmistrz, Leszek Dorula.

Części internautów nie podoba się na przykład to, że podczas zakopiańskiego sylwestra wystąpi gwiazda disco polo, zespół Akcent. – Nie da się wszystkich zadowolić. Staramy się współpracować ze wszystkimi, ale nie narzucamy tylko swoich racji i pomysłów innym. Jesteśmy otwarci na rozmowy – przyznał Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

– Negocjacje z Telewizją Polską prowadziliśmy przez długi czas. Początkowo organizacją imprezy miała zająć się TVP Katowice. Potem jednak inicjatywę przejęła telewizyjna „Dwójka”. Dzięki wspólnym wysiłkom i staraniom, doprowadziliśmy do tego, że organizacja sylwestra będzie kosztować Zakopane milion złotych. To kwota o wiele niższa, niż początkowa, od której zaczynaliśmy rozmowy – dodał.

Zakopane ma swoją renomę

– Chcemy, by o Zakopanem nie mówiono tylko w kontekście samego sylwestra. Bardziej zależy nam nawet, by o naszym mieście mówiono po imprezie i żeby te opinie były jak najlepsze – zaznaczył.

– Jeśli ktoś zadaje mi pytanie, co takiego wnosi do organizacji sylwestra Zakopane, to dla mnie wnosi przede wszystkim swoją markę. Przez lata wypracowaliśmy ją i teraz możemy być z niej dumni – zakończył.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wiadomości

Infrastruktura

Sport

Polityka

Kultura

Góry

Najnowsze wideo